بعد – آن موقع تاریخ خارجی تاریخی اصفهان

بعد – آن موقع: تاریخ خارجی تاریخی اصفهان گردشگران عکس خبری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای تاجگردون می‌شود دخالت‌تان در استقلال را تکذیب کنید؟

در سال‌های دولت قبلی بارها انتقاد کردیم از دخالت افراد سیاسی در ورزش و حالا حق داریم بپرسیم آیا هنوز این نفوذ وجود دارد؟ 

آقای تاجگردون می‌شود دخالت‌تان در استقلال را تکذیب کنید؟

آقای تاجگردون می شود دخالت تان در استقلال را تکذیب کنید؟

عبارات مهم : استقلال

در سال های دولت قبلی بارها انتقاد کردیم از دخالت افراد سیاسی در ورزش و حالا حق داریم بپرسیم آیا هنوز این نفوذ وجود دارد؟

نام پندار توفیقی را حتما همه شما شنیده اید. 4 سال قبل قطعا هیچ کدام تان نمی شناختید ولی هنگامی که امیررضا خادم مسئولیت پیدا کرد تا استقلال و پرسپولیس را ساماندهی کند تا خودکفا شوند، این نام سر زبان ها افتاد. او قرار بود دو میلیارد بدهد و به استقلال بیاید تا یکی از اسپانسرهای تیم باشد.

یک شرکت پتروشیمی داشت که خودش حالا اگر پای حرفش بنشینی، برایت با سوز و ناله می گوید درش را تخته کرده تا خودش را وقف استقلال کند. او بدون اینکه یک روز، حتی یک روز، ورزش حرفه ای کرده باشد، در این شلوغی های مدیریتی استقلال، جهت خود حکم معاون ورزشی گرفته است و با افتخار خود را با چنین نامی می خواند!

آقای تاجگردون می‌شود دخالت‌تان در استقلال را تکذیب کنید؟

ورودش به استقلال قطعا به واسطه نسبت فامیلی دوری بود که با امیر خادم داشت ولی این معاون وزیر ورزش دیگر مدت هاست از این فامیل دور اعلام برائت می کند و خود توفیقی هم دیگر نمی خواهد از آن کانال خود را نزدیک به استقلال بنامد. هنوز هیچ عدد دقیقی از کسب درآمدهای استقلال مشخصا منتشر نشده است تا روشن شود آیا او دو میلیارد تومانش را داده و به استقلال پرداخته یا حتی بی آنکه این سهمش را پرداخته باشد شده است بخشی از تاریخ استقلال!

با همه این حرفها ولی او مانده و هر روز با تصمیماتش، جهت استقلال تبعاتی به همراه می آورد. بی شک شخص وزیر ورزش و اهالی ساختمان سنگ مرمر خیابان سئول بهتر از هر کسی می دانند که در گزینش سرمربی بزرگ خارجی جهت استقلال، از کلوب این تصمیم گرفته شد یا آنها بودند که ورود کردند.

در سال‌های دولت قبلی بارها انتقاد کردیم از دخالت افراد سیاسی در ورزش و حالا حق داریم بپرسیم آیا هنوز این نفوذ وجود دارد؟ 

بی شک این وزارت ورزش بود که جهت ساماندهی به تیمی که با بی تدبیری مدیریتی حدود 30 میلیارد در فصل نقل و انتقالات، آن هم نه جهت یک سال که در دو سال متوالی هزینه شده است بود و نتیجه اش شده است بود، تیم را تحت فشار گذاشت و گزینش شفر هم نه به وسیله معاونت ورزشی کلوب که از سوی یک استقلالی پولدار مقیم امارات، به شخص افتخاری پیشنهاد داده شد و این رزومه در بالاترین سطح ورزش کشور تصویب شد.

مدیر عاشق تصویر یادگاری با ستاره های استقلال ولی در همه هزینه‎کرد این حدود 70میلیارد تومان دو ساله اخیر، نقش خطیر گرفتن تصویر یادگاری و پز دادن در اینستاگرامش را داشته است و حالا احتمالا در مقام معاون ورزشی خود را در جایگاه اولی هوینس و دیگر بزرگان فوتبال دنیا می داند، در همه این سالها افتخار داشته با رفتارش باعث جدایی کاوه رضایی از استقلال شود، همین حالا هم تیام به طور براق به هواداران تیم تاکید کرده است مشکلش با تیم اصلا پول نیست و از بدقولی مسئولان تیم دلخور هست. مسئولانی که به طور شفاف، از نظر جایگاهی، مهمترین ارزش می شود همین فرد شماره 2 تیم.

به این اتفاق اضافه کنید دشواری وینفرد شفر جهت خروج از کشور سر پرسشها مالیاتی که در قراردادش صراحتا بر عهده کلوب بوده است و همه گلایه هایی که رسمی، او و نزدیکانش به شرایط مدیریتی کلوب دارند.

آقای تاجگردون می‌شود دخالت‌تان در استقلال را تکذیب کنید؟

با همه این شاهکارهای مدیریتی ولی این آقای مدیر است و به کارش ادامه می دهد؟ آیا ولی این اتفاق می افتد؟ اخیرا یکی از سردبیران معروف سایت های ورزشی راجع به نسبت آقای تاجگردون، نماینده مردم گچساران و از اشخاص شاخص اصلاح طلب در مجلس شورای اسلامی با یکی از مدیرانی نوشته بود که دو میلیارد داده تا به استقلال بیاید.

نوشته ای که موجب شد تا با این نماینده محترم تماس بگیریم و بپرسیم آیا چنین ارتباطی وجود دارد؟ ایشان که در جلسه بودند، پیامکی پاسخ دادند و جویای ارتباط ارزش با این معاون کلوب استقلال شدیم ولی دیگر پاسخی نشنیدیم!

در سال‌های دولت قبلی بارها انتقاد کردیم از دخالت افراد سیاسی در ورزش و حالا حق داریم بپرسیم آیا هنوز این نفوذ وجود دارد؟ 

این شاید حداقل حق طرفداران تیم استقلال باشد که آیا چنین رابطه ای وجود دارد؟ قطعا آقای تاجگردون بهتر از هر کسی می دانند این فشارها جهت حضور افراد در جایگاه های غیرتخصصی چقدر در 8 ساله دولت قبلی به کشور لطمه زد. این حضورهای سفارشی که خود ایشان در کنار دیگر منتقدان دولت مستقر بر آن نقد داشتند.

حالا ولی آیا خودشان چنین توصیه هایی می کنند؟ ما که باورش جهت مان سخت است ولی کاش خودشان خیلی صریح راجع به این نسبت و این فشار توضیح براق دهند تا حجت بر همه تمام شود. ما منتظریم و فکر می کنیم به ارزش استادی دانشگاه و رسالت نمایندگی ارزش در مجلس شورای اسلامی، در این باره خیلی براق با مردم سخن خواهند گفت و مشخص خواهد شد چطور کسی که حتی یک روز سابقه ورزش حرفه ای ندارد، جهت خود شانیت معاونت ورزشی آن هم در تیم بزرگی چون استقلال قائل می شود و اینچنین اتفاقاتی در تیم رقم می خورد که دل هواداران بشکند.

آقای تاجگردون می‌شود دخالت‌تان در استقلال را تکذیب کنید؟

بی تردید جهت طرفداران تیم استقلال حفظ مامه تیام یکی از خواست های بزرگ است و انتظار ندارند باز مثل کاوه که یک شوخی نامناسب با مدیر برنامه هایش او را از استقلال به بلژیک برد، ستاره جدیدشان هم خیلی راحت از کف برود.

خبرانلاین/ فرهاد عشوندی

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog